EKİBİMİZ

Şeyhmus ÇELİK
Şeyhmus ÇELİK
Kurucu

1982 doğumlu olan Şeyhmus Çelik, 1995 yılında foto umutta kariyerine Foto Umut' ta başladı.Yaklaşık 7-8 yıl süren bu çalışmasında askerlik görevi için ara verdi. Askerlik görevinden döndükten sonra Foto Kale adı altında kendi işletmesini kurdu. Foto Kale çatısı altında yaklaşık olarak 6 yıl hizmet verdikten sonra kariyerine Lara Düğün Salonu faaliyetine başladı burada yaklaşık 3-4 yıl faaliyet gösterdikten sonra 2017 yılında Hira Prodüksiyon'u kurarak sektörde profesyonel fotoğrafçılığa yeni bir çığır açtı.

 

İbrahim ÇELİK
İbrahim ÇELİK
Yönetmen

İbrahim ÇELİK, Hira Producition Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Başarılı projelere imza atam İbrahim ÇELİK, profesyonel film çekimleri, klip çekimleri, düğün dış çekimlerini başarı ile sürdürmektedir.

Mehmet TATLICIOĞLU
Mehmet TATLICIOĞLU
Sanat Yönetmeni

.........

Engin ÇELİK
Engin ÇELİK
Kameraman

1998 Mazıdağı doğumlu olan Engin Çelik, 2011 yılında Lara Fotoğrafçılık'ta fotoğrafçı ve kameraman olarak görev yaptı. 2017 yılında kurulan ve Kurucusu olan Şeyhmus Çelik'in oğlu olan Engin, Hira Prodüksiyon bünyesine katılarak stüdyo, doğa çekimi, fotoğrafçılık ve düğün hikayesi çekimleri görevini yürütmektedir.

Selman SARI
Selman SARI
Photoshop Editörü

1999 doğumlu olan Selman SARI, Hira Produciton kuruluşundan itibaren profesyonel olarak Photoshop Editörü görevini sürdürmektedir. Yılların bilgi ve tecrübe birikimi ile Gelin & Damatların sonsuz anıları olan albümlere başarılı imzalar atmaktadır.

 

Wael Abdo
Wael Abdo
Kurgu Editörü

1995 Suriye doğumlu ve vatandaşı olan Wael Abdo, 2010 yılında Türkiye' ye göç ederek kendi topraklarında da yaptığı bu işi burada da devam ettirmektedir. 2014 yılında Lara Düğün Salonu çatısı altında görev yapmaya başlamış ve şu an ki Hira Production kurucusu ve yönetmeni süren dört yıllık çalışma neticesinde 2017 yılında kurulan Hira Producitonda eski mesai arkadaşları ile aynı yola girmiş ve yine burada Kurgu Editörlüğü görevini icra etmektedir.