Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

1995 yılından bugüne sektörde prodüksiyon, fotoğrafçılık üzerine deneyimlerini bir çatı altında toplama kararı alan ‘Şeyhmus Çelik tarafından kurulan Hira Produciton, Sinema, TV projeleri, Klip ve Çekim projeleri için profesyonel ekipman ve deneyimli ekibi ile Hira Production ’u kurdu.

 

Firmamız Hira Production, kuruluşundan itibaren sektör için gerekli tüm yenilikleri yakından takip etmekte, ekipman parkını da bu doğrultuda güçlendirip, genişletmektedir. Profesyonel Fotoğrafçılık, Prodüksiyon ana dallarında kardeşi İbrahim Çelik ile çıktıkları yolda film, klip gibi bir çok projeye imza atmış ve günden güne bölgede marka değeri olmuşlardır. Deneyimli ekibi ile hızlı, güvenilir ve uygun fiyat ile sunmak Hira Production ailesinin en önemli hedeflerinden biridir.

 

Sektörde ihtiyaç olacak elemanları firmamız bünyesinde yetiştirilmek üzere sektöre kazandırılması da en önemli vazifelerimizden biri olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Her geçen gün kalite ve profesyonel bakış açımızı geliştirerek öncelikli ilkemiz kalite, kreatif, profesyonel ve en iyi hizmeti vermektir.